תפילה בקבר רבי מאיר בעל הנס

מיליוני יהודים בישראל, שכבר ביקרו בקברי צדיקים בחייהם, יכולים להעיד אולי יותר מכל על כוחה של תפילה בקברים אלה בהם שוררת רוח הקודש כדרך קבע. קדושת הקברים נובעת כמובן מקדושתו של הצדיק הקבור במקום ומרוח הקודש השורה בו, אבל היא נובעת גם מהקדושה הרבה שמייחסים למקום המבקרים בו ובסך הכל נסגר פה מעגל שלם של קדושה שכל מי שחש אותה שורה סביבה, יכול להרים תפילה עם כוונה מלאה, שקשה מאוד לחשוב עליה בסיטואציה יומיומית של בית כנסת למשל.

שתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מתי נכון לערוך תפילה בקבר רבי מאיר בעל הנס?

ובכן, התשובה היא בכל עת. קבר רבי מאיר בעל הנס עמוס במבקרים ומתפללים מדי יום ביומו לאורך כל ימות השנה. רבים מכירים את הקבר דרך דיווחי החדשות במועדים מיוחדים כמו ל"ג בעומר, אבל בפועל מדובר באחד מהאתרים המתוירים ביותר בישראל. תפילה בקבר רבי מאיר בעל הנס יכולה להתבצע עם כוונה מאוד ספציפית סביב נושאים כמו זיווג, הריון ולידה, בריאות ורפואה, אהבה, פרנסה, שלום בית, הגנה מפני סכנה וכדומה. אבל תפילה כזאת יכולה להיות גם תפילה של יום יום, תפילה של הדלקת נרות בערב שבת, תפילה יומית עם מניין מלא או תפילה לכל מטרה למען המתפלל, בני משפחתו או עם ישראל כולו.

למה נועד מתן צדקה בזמן התפילה במקום?

רבים מהאנשים המגיעים לצורך עריכת תפילה בקבר רבי מאיר בעל הנס, עושים זאת גם בליווי מתן צדקה. צדקה זו מיועדת לקידום פעילות לימוד התורה הענפה שצמחה כולה סביב זכרונו של רבי מאיר, ובכלל זה בתי מדרש, כוללים וישיבת אור תורה. מוסדות אלה פועלים בדוחק תמידי וכל תרומה וצדקה הניתנות להם, בין היתר במסגרת תפילה בקבר רבי מאיר בעל הנס, מעלה ומרוממת את היקף פעילותם ואת דבר התורה בישראל.

האם ישנם נוסחים שונים של תפילה?

התשובה היא בהחלט כן ואת כל הנוסחים תוכלו לקבל בחינם במקום עצמו או להוריד מאתר האינטרנט של המקום. כאמור תפילה בקבר רבי מאיר בעל הנס יכולה להיערך סביב שורה ארוכה של נושאים ותחומי חיים ולכל מטרה נהוג להתאים את התפילה שלה. תוכלו לערוך תפילה יומית במקום, תפילה אישית ולבסוף גם תפילה על פי הנוסח הקבוע למטרה שלשמה הגעתם למקום. בחיבור עם קדושתו של רבי מאיר, כל דרך להעלות את תפילתכם השמימה היא דרך טובה ונכונה.

תפילה בקבר רבי מאיר בעל הנס

קראו עוד -

רבי מאיר בעל הנס תפילה

כידוע, בטבריה שוכן קברו של התנא רבי מאיר בעל הנס. את המקום המיוחד הזה מחזיקים ומתחזקים המוסדות המאוחדים אור תורה, בהם לומדים ולמדו לאורך השנים תלמידים רבים. הגעה לקבר מהווה תמיכה באותם תלמידים ועבורכם היא הזדמנות לשאת תפילה ולהתחבר לקדושת המקום.

תפילה על קבר רבי מאיר בעל הנס

קברו של רבי מאיר בעל הנס בטבריה, הנו מקום ידוע לעלייה לרגל המונית המלווה בציפייה לברכה וסגולה במקום הקדוש. קברו של הצדיק עמוס בדרך כלל במבקרים ולא רק בל"ג בעומר. רבים מגיעים עם תחנונים אמתיים למזל אם זה נשים עקרות או חסרי זיווג, מייחלים להשיא תפילה ולבקש מבורא עולם כי יחמול עליהם וישנה את גורלם. באווירה הקדושה שבמקום מתחברים אל קדושתו, מקום מלא אווירת קדושה והשראה המחוללת ניסים בנפשות המגיעים למקום, אשר יוצאים ממנו חדורי אמונה ותקווה. זוהי תרופה רוחנית ומזור לטרדות רבים אם זה פרנסה או זוגיות וכל מושא לב של המבקרים בו. באמונתם יחיו ומתוך אמונתם יפנו אל הצדיק הקדוש כדי שימלא חסרונם לחיים טובים.

תפילה על קבר רבי מאיר בעל הנס היא מצווה גדולה

ימים
שעות
דקות
שניות

פדיון כפרות

"אלו המעות ילכו לצדקה"

מנהג ישראל מאת האר"י ז"ל הקדוש לערוך לפני יום כיפור פדיון כפרות, מנהג זה הוא סגולה לשנה טובה ומוצלחת בגשמיות וברוחניות.

איך תעשו את זה?
במקום לחפש תרנגול או לרוץ לבית הכנסת לחפש למי לתרום, אפשר לעשות הכל כאן. את טקס פדיון הכפרות תוכלו לעשות על כסף מזומן בבית, לומר את הנוסח, ומיד להמיר את המטבעות לתרומה דרך כרטיס אשראי, כדי שנוכל להקדיש את סכום פדיון הכפרות לפעילות המוסדות עוד לפני יום הכיפורים.

תרומה מאובטחת בתקן גבוה ביותר!

אלקא דמאיר ענני!

ניתן לשלוח שמות עד יום ראשון (27/09/2020) בבוקר