ציון התנא רבי מאיר בעל הנס

בכל הדורות כבר כ-2000 שנה, נשען עם ישראל על כוחו של התנא הצדיק רבי מאיר בעל הנס שגילה את הדרך לפעול ישועות מעל לטבע, וכך זכו לניסים בכל התחומים: פרנסה, זיווג, ילדים, בריאות, הצלחה ועוד.

מקום ציונו של התנא הקדוש הינו בעיר טבריה ומהווה מעיין בלתי נדלה לברכות, ניסים וישועות לכל אחד שבא למקום להתחנן לפני הקב"ה לזכות בדבר ישועה ורחמים, בזכות התנא הטמון במקום קדוש זה.

'המוסדות המאוחדים אור תורה' מחזיקים את ציון התנא בטבריה מעל 120 שנה והינם אחראים על כל הוצאות המקום ופעילות עניפה בנוסף, שעליה ניתן לקרוא כאן. אנו קוראים לכם להשתתף עמנו בזכויות החזקת המקום וכך תזכו בקשר מיוחד לרבי מאיר בעל הנס ותבטיחו לעצמכם ניסים בזכותו שהיה ידוע כמחולל ניסים, והוא בוודאי יפעל ישועות לפועלים עבורו.

מלבד הוצאות החזקת מקום הציון, תרומתכם הינה לכולל אברכים שלומדים תורה ליד ציון התנא וכן להחזקת בית כנסת שבציון, כך שהנכם זוכים לתרום לשלושת היסודות עליהם העולם עומד – תורה, עבודה (תפילה) וגמילות חסדים – צדקה מהודרת ביותר!

קבר רבי מאיר בעל הנס

ישועות בשבילכם

אנו שמחים להציג בפניכם את הזכויות שתזכו לקבל ממקום הציון הקדוש תמורת תרומותיכם,
שמזכות אותנו ואתכם להמשיך בעשייה הקדושה למען התנא הקדוש רבי מאיר בעל הנס!

קופת רבי מאיר

קופת צדקה לכבוד התנא רבי מאיר בעל הנס זיע"א אצלכם בבית. בכל עת רצון או מצוקה ח"ו - הניחו תרומתכם בקופה, וכשהיא תתמלא - צרו עמנו קשר ואנו נאסוף אותה ממכם. קופת צדקה כזו בבית - סגולה לשמירה ולברכה.

הזכרת שמכם בציון

בכל עת שתחפצו, בזמן שמחה או צער, בעת בה אתם נזקקים לישועה וברכה וסייעתא דשמיא - השאירו את שמכם ושם האם, ואנו נזכיר אותו ללא עלות בציון התנא רבי מאיר בעל הנס בזמן הקרוב ביותר שיתאפשר.

הדלקת נר בציון

בכל עת צרה או שמחה, אנו נדליק עבורכם נר שמן בציון לזכות התנא ונזכיר את שמכם לישועה, ברכה והצלחה. הדלקת נר לזכות התנא מסוגלת מאד לישועה ובתרומה לציונו הק' - כוחה עולה ומתחזק.

'קוויטל' במערה

השאירו לנו את שמכם ואנו נרשום אותו על פתקא קטנה שאותה נשליך לתוך מערת הקבורה שמתחת למציבת שתי האבנים בציון התנא (ראו בתמונה). ל'קוויטל' מיוחסים סיפורי מופת רבים והינם יכולים למשוך ישועות וניסים.

תפילת אברכים
40 יום

אברך תלמיד חכם מתלמידי כולל 'אור תורה' שבציון התנא, יזכיר את שמכם ואת בקשותיכם יום יום במשך 40 יום לאחר הלימוד, על ציון התנא רבי מאיר בעל הנס - לברכה וישועה.

החזקת זכויות בציון התנא

אל משרדי 'אור תורה' זורמים אינספור סיפורי תודה של תורמים מזכי הרבים, שזכו ותרמו לצורך החזקת הציון – אם בתאורה, אם בהכנסת אורחים, אם בהחזקה כללית של הציון או בהחזקת אברכים לשבוע או לחודש. הזכויות הנזקפות כתוצאה מהחזקה זו – רבות ועצומות, ובוודאי שרבי מאיר בעל הנס יפעל משמיים לפועלים עבורו ומחזיקים את מקום ציונו. מעידים על כך התורמים וסיפורי הישועות להם זכו בזכות התרומה.

החזקת הציון ליום

החזקת הציון כולו כולל - מים, תאורה, מיזוג, חשמל וכו' ליום שלם בו תבחרו - תיזקף לזכותכם בכל אותו היום.
תוכלו לבחור ביום ההולדת שלכם, או ביום אזכרה של אחד מקרוביכם ז"ל, או כאות תודה אם זכיתם לנס בזכות התנא

החזקת התאורה ליום

החזקת התאורה ליום שלם לבחירתכם - תיזקף לזכותכם בכל אותו היום.
תוכלו לבחור בכל יום שמסמל משהו עבורכם, וכמו שאתם זוכים להאיר למתפללים והלומדים בשטח הציון - כך תזכו בסיעתא דשמייא

החזקת הכנסת אורחים

ביום בו תבחרו - זכות הכנסת אורחים וכל הברכות הרבות שנאמרות בה תעמוד לזכותכם. ידועה ומפורסמת זכות זו לישועות רבות, ורבים נושעו בזכות המעשה העצום - להחיות את נפש המתפללים

החזקת אברך לשבוע

זכות גדולה לאין ערוך היא החזקת אברכים תלמידי חכמים. אברכי הכולל מתפללים על קברו של התנא לברכה ולישועה וכל בקשה שהיא לזכות התורמים להחזקתם. בתרומתכם תהיו שותפים בזכות למשך שבוע שלם!

החזקת אברך לחודש

זכות גדולה לאין ערוך היא החזקת אברכים תלמידי חכמים. אברכי הכולל מתפללים על קברו של התנא לברכה ולישועה וכל בקשה שהיא לזכות התורמים להחזקתם. בתרומתכם תהיו שותפים בזכות למשך חודש שלם!

תכנית השותפים למען התנא

את ציון התנא מחזיקים וניצלים מן המזיקים!​

הצטרפו אלינו לתכנית שותפים מיוחדת, לקשר תמידי ואישי עם ציון התנא רבי מאיר בעל הנס וקבלו מתנה ייחודית הישר מציון התנא בטבריה עד הבית, לשמירה, ברכה והצלחה!

בתכנית אתם תורמים בהוראת קבע חודשית לציון התנא ומשתתפים בהוצאות הציון בכל חודש מחדש. כך אתם מרוויחים גם אינסוף זכויות למען התנא רבי מאיר בעל הנס, וגם מתנה ייחודית שתשאר אצלכם לתמיד!

רבי מאיר בעל הנס מתנה

זכויות נוספות בגלגל השנה

עם השנים הצטברו במשרדי 'אור תורה' מאות בקשות שונות לקיום מעמדי תפילה בזמנים מיוחדים, שאלות על תרומה לצורך אזכרה, או על קיום מעמדות כמו פדיון נפש וסעודות ערב ראש חודש. 
אנו מציעים בפניכם את המעמדות שהוספנו עם הזמן כדי למלא משאלות לב ציבור המתפללים ולתת מענה למצבים מיוחדים

רישום בספר 'קשר של ברכה'

הספר 'קשר של ברכה' מונח בציון מזה כמה שנים ובו נרשמים בכל יום שמות חדשים שמצטרפים אליו. השמות הכתובים בספר נזכרים בכל ערב ראש חודש, אך נמצאים בהיכל הציון בכל ימות השנה, כעין 'קוויטל' תמידי...

תפילה ביום ההולדת שלך

ביום ההולדת שלך נזכיר את שמך ואת בקשתך בציון התנא רבי מאיר בעל הנס, נדליק לזכותך נר בכוס שמן בציון לכבוד התנא ונברך אותך בציון לשנה של שפע, שמחה, הצלחה, בריאות, ברכות וכל הישועות!

סעודת ראש חודש

סעודת ר"ח היא סעודה חגיגית הנאכלת בראש חודש היא נחשבת לסעודת מצווה. בכל ראש חודש מתקבצים רבני ולומדי הישיבה והכולל ועורכים סעודה, ולאחריה מזכירים את שמות התורמים ובקשותיהם, מדליקים לזכותם נר ומתפללים עבורם.

פדיון נפש

פדיון נפש הוא מעמד רוחני בעל הסטוריה עמוקה המסוגל לרפואה, ישועה, הצלחה, פרנסה, פתיחת המזל, מציאת עבודה, זוגיות, שלום בית ואהבה, זרע קודש, חינוך ועוד. המעמד נערך בציון התנא רבי מאיר בעל הנס ע"י אחד מרבני הישיבה.

לימוד משניות

מוסדות אור תורה מחזיקים תלמידי חכמים מופלגים העורכים עבורכם את סדר אמירת הקדיש, לימוד משניות והדלקת נר עבור יקיריכם שנלקחו לבית עולמם, בציון התנא רבי מאיר בעל הנס, ליד מציבת שתי האבנים המפורסמת.

בקשות לתפילה

בתפילה עם תרומה מאובטחת, השאירו את הפרטים בחלון שייפתח)

שאלות? פתרנו כאן חלק מהן...

החל מערב ההילולא – יום  חמישי אור לי"ד באייר, מגיעים לציון התנא רבי מאיר בעל הנס בטבריה רבני ישיבת 'אור תורה' וחכמיה ומקבלים את רשימת השמות שהגיעו למשרדינו. המעמד יתקיים בעז"ה ביום שישי בצהריים ויתחיל באמירת מזמורי תהילים ותחינות המיוחדות למקום ציון התנא ע"פ סדר. לאחר מכן מדליקים כוס נר שמן זית עבור כל תורם ותוך כדי הדלקת הנר – רבני הישיבה מזכירים את שם התורם ואת בקשתו לברכה ולזכות. 

לאחר מכן, אנו זורקים את שמות התורמים על גבי פתקאות מיוחדות לתוך מערת הקבורה.

יש להדליק ביום ההילולא – יום שישי י"ד באייר (05/05/23), נר שמן לזכות רבי מאיר בעל הנס ולשלוח סכום כסף לצדקה עבור מקום שבתו.

תוכלו להדליק נר בבית, להזכיר את שמכם ואת בקשותיכם לישועה, ואח"כ ניתן לשלוח את הסכום שהקדשתם אלינו בדרכים שונות: לחיצה כאן תעביר אתכם לסליקה אינטרנטית, או בטלפון:  1800-300-508 וכך בסיעתא דשמיא תזכו לכל הישועות ולניסים בזכות רבי מאיר בעל  הנס.

התרומה היא עבור 'המוסדות המאוחדים אור תורה' המחזיקים את ציון התנא בטבריה שאינו מתוקצב ע"י משרד הדתות וצריך את עזרת הציבור לכל הוצאות התחזוקה, הכנסת אורחים, החזקת תורה – כולל אברכים, בית כנסת ויתר הפעילות העניפה עליה ניתן לקרוא כאן, כך שהתרומה שלך נחשבת כתרומה ישירה וקשר הדוק לרבי מאיר בעל הנס! 

בוודאי. מיד אחרי הסליקה יתקבל במייל אישור על התרומה ולאחר שנסיים לעבד את התרומה שלך, נשלח קבלה במייל.

בהחלט. כל מי שתורם, יוכל לקבל החזר מהמדינה ע"ס 35% מהתרומה. לדוגמא: תורם הרוצה להדליק נר ולזרוק פיתקה עם שמו למערה, משלם ₪96 ומקבל החזר מהמדינה ע"ס ₪33.6 רק צריך להגיש ולקבל החזר.
כמו כן, תוכלו לעיין בכל אישורי העמותה שלנו כאן.

מעמדי התפילה שלנו הפכו לשם דבר אצל המקורבים והתורמים שלנו. מדובר במעמד תפילה שלאחריו מדליקים נרות ומזכירים כל שם ובקשה ליד מצבת שתי האבנים המפורסמת. מעמדים מתקיימים בימים הנוראים, ביום א' בטבת בו יש סגולה נפלאה לתרום למקום מושבו של רבי מאיר ולהדליק נר, בט"ו בשבט, בערב שביעי של פסח, בהילולא כמובן – י"ד באייר, בער"ח סיון המסוגל לתפילה על הילדים ובכל ערב ראש חודש. ניתן לראות תמונות מהמעמדים השונים בגלריה שלנו.

בוודאי. התרומה היא צדקה לכל דבר, ומצווה מהתורה להפריש מעשרות מכל סכום כסף שמרוויחים ולתרום.

מערת הקבורה של רבי מאיר בעל הנס
לתוכה מושלכים הפתקאות עם השמות

מערב קבר רבי מאיר בעל הנס

מצבת שתי האבנים, בסמוך אליה מתקיים המעמד

רבי מאיר בעל הנס תרומות

מראות מעמדי תפילה והדלקת נר
בהילולת התנא בשנים קודמות

רשמים בוידאו ממעמדות הילולא קודמים:

תפריט נגישות

ביום הילולת רבי מאיר בעל הנס
מוסדות 'אור תורה' שבציון עורכים
מעמד אדיר של תיקונים ובקשות

• הזכרת שמך במעמד התפילה

• הדלקת נר שמן והזכרת השם והבקשה

• הנחת פתקה עם שמך במערת קבורת התנא

אל תפספסו ישועות של פעם בשנה שבהן זוכים המשתתפים במעמד. השאירו שמות כעת!

ימים
שעות
דקות
שניות
Call Now Button