תפילה על קבר רבי מאיר בעל הנס

Hachzaka
קברו של רבי מאיר בעל הנס בטבריה, הנו מקום ידוע לעלייה לרגל המונית המלווה בציפייה לברכה וסגולה במקום הקדוש. קברו של הצדיק עמוס בדרך כלל במבקרים ולא רק בל"ג בעומר. רבים מגיעים עם תחנונים אמתיים למזל אם זה נשים עקרות או חסרי זיווג, מייחלים להשיא תפילה ולבקש מבורא עולם כי יחמול עליהם וישנה את גורלם. באווירה הקדושה שבמקום מתחברים אל קדושתו, מקום מלא אווירת קדושה והשראה המחוללת ניסים בנפשות המגיעים למקום, אשר יוצאים ממנו חדורי אמונה ותקווה. זוהי תרופה רוחנית ומזור לטרדות רבים אם זה פרנסה או זוגיות וכל מושא לב של המבקרים בו. באמונתם יחיו ומתוך אמונתם יפנו אל הצדיק הקדוש כדי שימלא חסרונם לחיים טובים.תפילה על קבר רבי מאיר בעל הנס היא מצווה גדולה

שתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

אירועים באתר קבר רבי מאיר בעל הנס

במתחם קבר רבי מאיר בעל הנס, נערכים אירועים צנועים וקטנים אך אפופי קדושה ויראת המקום. במקום נערכות חגיגות בר מצווה, בריתות וגם חתונות קטנות. ימי נישואין ימי הולדת וכל אירוע שיש בו שמחה ומחילה. אפשר לעשות כל אירוע בתיאום עם גבאי המקום. קברו של הצדיק נמצא בתוך מערה ולאחר תפילה על קבר רבי מאיר בעל הנס, תוכלו לקיים את האירוע בחוץ.  

התנא הצדיק רבי מאיר בעל הנס נודע במשך דורות רבים כבעל הנס המגן על עם ישראל, ותפילה במקום משכנו והדלקת נר ותפילת "אלקא דמאיר ענני" ומתן צדקה, מזכה רבים בניסים ונפלאות. הוא נחשב לגדול התנאים בדור השני לאחר החורבן ומיוחסות לו ישועות רבות. יש המאמינים כי חלק מאמרותיו של הקדוש משולבות בתלמוד ובגמרא.

הוא ידוע כעושה נפלאות הקבור בטבריה. ייחוס זה מבוסס מסיפור בתלמוד על נס שאירע עמו. הוא נמלט מחיילים רומאים אשר רדפו אחריו והם הוכו בסנוורים.

אם תגיעו להתפלל – יתמלא מבוקשכם

אין סוף ישועות מתפרסמות באתר המוסדות המאוחדים "אור תורה" השוכנים במתחם קברו של רבי מאיר בעל הנס. אנשים אשר ביקשו כי ישמע הצדיק את תחנוניהם ויעזור להם, זכו לגמול, תמורה וצדק בדיוק כפי שייחלו.

מדי שנה מבקרים מיליוני בני אדם לשאת תפילה על קבר רבי מאיר בעל הנס. רובם יהודים אשר עולים לרגל לקבר כל השנה כדי להתפלל ובהם גם הרבה תיירים. בקשת עזרה והדלקת נר במקום מרוממת את הנפש ומבקרת את המבקרים אל הקדושה שבמקום. אחת לשנה בי"ד באייר מתקיימת במתחם הקבר הילולה גדולה בהשתתפות אלפי מאמינים.

הצדיק הקדוש הבטיח ישועות לכל מי שינדב צדקה לעילוי נשמתו, ויש הטוענים כי לאחר ביקורם במקום אכן אירעו להם נסים שונים. בקהילות רבות יש גם קופות צדקה הנושאות את שמו, שכן צדקה תציל ממוות ותמלא משאלתם אל הצדיק הקדוש.

תפילה על קבר רבי מאיר בעל הנס
תפילה על קבר רבי מאיר בעל הנס

קראו עוד -

Hachzaka

ישיבת רבי מאיר בעל הנס

החיפוש אחר ישיבה טובה שבאמת תגדיל ותפתח את הלב ואת הראש הוא חיפוש אינסופי ומורכב. כל מי שחי ונושם את התחום הזה יודע שלבחור את הישיבה הנכונה, עבורו ועבור ילדיו, זה לא דבר פשוט. לכן, אם גם אתם נמצאים היום בנקודה הזאת, הגיע הזמן שתכירו את ישיבת רבי מאיר בעל הנס. המוסדות של הישיבה שוכנים, כפי שאתם בוודאי יודעים, על קברו של התנא רבי במאיר בעל הנס בעיר טבריה והם אלה שאחראים בפועל על החזקת קדושת הקבר. הישיבה שייכת למוסדות "אור תורה" והיא נוסדה על ידי רבי משה קלירס למען מטרה אחת נעלה וחשובה: העמדת דורות של לומדי תורה. העמדת עובדי ה' והפצת התורה בדרך הקדושה והנכונה ביותר בעיר הקודש טבריה. מעניין לראות כיצד מאז הקמת הישיבה ועד היום, גדלו בה אלפים רבים של תלמידים מגיל נערות ועד גיל זקנה, כך שאם גם אתם מחפשים את המקום הנכון ללמוד בו להשכיל, אין ספק שאופציה כמו ישיבת רבי מאיר בעל הנס באה בחשבון.

Hachzaka

יום פטירת רבי מאיר בעל הנס

אחד מגדולי התורה שאי אפשר להתעלם מהם, היה כמובן רבי מאיר בעל הנס. חריפותו וחוכמתו היו ידועות למרחקים, ולמעשה, מספרים שאפילו האנשים שהקיפו אותו לא תמיד ירדו לסוף דעתו לגבי כל סוגיה, דבר ועניין. האהבה הגדולה שלו בחיים הייתה כמובן לתורה, אך במקביל, הוא ראה בעשיית מלאכה פעולה שמביאה לברכה מאת הבורא. הוא היה אדם עניו ונעים הליכות, כך שזה לא פלא שכאשר הגיע יום פטירת רבי מאיר בעל הנס, הוחלט כמובן לקבור אותו בצורה מכובדת ביותר. כיום הקבר שלו נמצא, כפי שגילה לנו האר"י הקדוש, נמצא בטבריה, ולאחר שקברו נהרס ברעידת אדמה, הוא כמובן נבנה מחדש. המקום מספק מקור לסגולות ואנשים מכל קצווי הארץ מגיעים להתפלל, לבקש ולהתחנן בפני הבורא באותה נקודה ביותר – הנקודה בה קבור רבי מאיר בעל הנס.