ישיבת רבי מאיר בעל הנס

Hachzaka
החיפוש אחר ישיבה טובה שבאמת תגדיל ותפתח את הלב ואת הראש הוא חיפוש אינסופי ומורכב. כל מי שחי ונושם את התחום הזה יודע שלבחור את הישיבה הנכונה, עבורו ועבור ילדיו, זה לא דבר פשוט. לכן, אם גם אתם נמצאים היום בנקודה הזאת, הגיע הזמן שתכירו את ישיבת רבי מאיר בעל הנס. המוסדות של הישיבה שוכנים, כפי שאתם בוודאי יודעים, על קברו של התנא רבי במאיר בעל הנס בעיר טבריה והם אלה שאחראים בפועל על החזקת קדושת הקבר. הישיבה שייכת למוסדות "אור תורה" והיא נוסדה על ידי רבי משה קלירס למען מטרה אחת נעלה וחשובה: העמדת דורות של לומדי תורה. העמדת עובדי ה' והפצת התורה בדרך הקדושה והנכונה ביותר בעיר הקודש טבריה. מעניין לראות כיצד מאז הקמת הישיבה ועד היום, גדלו בה אלפים רבים של תלמידים מגיל נערות ועד גיל זקנה, כך שאם גם אתם מחפשים את המקום הנכון ללמוד בו להשכיל, אין ספק שאופציה כמו ישיבת רבי מאיר בעל הנס באה בחשבון.

שתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תרומות לישיבה

זה ברור מדוע, כאשר אתם מחפשים ישיבה טובה ומובילה, אתם רוצים להכיר את החזון שלה כמה שיותר מקרוב, שכן לכל ישיבה יש חזון מעט שונה. במקרה של ישיבת רבי מאיר בעל הנס אנחנו רואים שהחזון ברור: לפתח ולשכלל ברמה הגבוהה ביותר את יכולות התורה והתפילה של התלמידים במקום. כמו כן, כמובן שכחלק מהחזון אנחנו רואים את הרצון להרחיב את גבולות הקדושה בכל התלמידים וגם להגדיל את הישיבה עצמה. לכן, אפילו אם מה שאתם מחפשים זה מקום טוב להתפלל בו, להכיר מקרוב את הישיבה ולשאת תפילה, אתם כולכם מוזמנים להגיע לכאן.

החזון של הישיבה

במידה ואתם נמצאים היום בנקודה שבה כל מה שהייתם רוצים זה לקחת חלק בישיבה כלשהי באמצעות תרומה, כדאי לדעת שגם בנושא הזה ישיבת רבי מאיר בעל הנס היא בחירה טובה. תוכלו לתרום בדרכים שונות ומגוונות למען מטרות חשובות ונעלות, כך שאין סיבה ומקום להתלבט. כידוע לכם, עיר הקודש טבריה כוללת אינספור מקומות חשובים שיש לטפח לאורך הדורות, כך שכל תרומה יכולה לסייע בנושא הזה. יתרה מכך, אם התרומה מגיעה ישירות אל ישיבת רבי מאיר בעל הנס, הרי שבעזרתה ניתן יהיה להמשיך ולתחזק את הקבר הקדוש לאורך שנים.

רק אנחנו, התורמים, התלמידים ואוהבי התורה, נוכל ביחד להמשיך ולשמור על הגחלת החשובה הזאת. לכן, בין אם אתם רוצים לתרום בלבד, למצוא מקום טוב לתפילה או לקחת חלק בישיבה, אל תהססו. ישיבת רבי מאיר בעל הנס זמינה עבורכם תמיד ואתם תראו שגם אתם, כמו הרבה מאוד תלמידים חכמים אחרים, תמצאו כאן את הבית שלכם ואת המקום הנכון ביותר עבורכם לתפילות מרגשות.

תפילה בקבר רבי מאיר בעל הנס
ישיבת רבי מאיר בעל הנס

קראו עוד -

Yeshiva

סעודת ראש חודש

סעודת ר"ח היא סעודה חגיגית הנאכלת בראש חודש. אף על פי שאין

por2

פדיון כפרות

פדיון כפרות "אלו המעות ילכו לצדקה" מנהג ישראל עתיק מאת

לא מפספסים

סגולה מיוחדת של פעם בשנה!

Rabanim3
ימים
שעות
דקות
שניות

סגולת הבן איש חי ורבי חיים פלאג’י ליום א’ בטבת. הדלקת נר שמן על ציון התנא ביום הסגולה, א' בטבת - עכשיו גם אתם יכולים!