ביום הילולת רבי מאיר בעל הנס
מוסדות 'אור תורה' שבציון עורכים
מעמד אדיר של תיקונים ובקשות

בכל שנה בהילולא מתרחשים סיפורי מופת וניסים
בזכות רבי מאיר בעל הנס! רפואה שלמה, זיווגים, ברכה בפרנסה, ילדים, ועוד.
אל תפספסו ישועות של פעם בשנה שבהן זוכים המשתתפים במעמד. השאירו שמות כעת!

ימים
שעות
דקות
שניות

עם רבני וחכמי ישיבת "אור תורה" שבציון התנא

מעמד אדיר בהשתתפות רבני 'אור תורה' בו נאמרים פרקי תהילים, סליחות ובקשות וכן תפילות מיוחדות הנאמרות רק בקברו של רבי מאיר בעל הנס

לזכות התנא והזכרת שמות התורמים עם הדלקת הנר

בסיום המעמד הגבאים מדליקים נרות שמן מול הציון הקדוש לכל אחד ואחד מהתורמים ועם הדלקת הנר – הם מזכירים את שמו ובקשתו הפרטית בלחש

הנחת פתקא ושם התורם במערת קבורת התנא

לאחר מעמד התפילה והדלקת הנרות הגבאים לוקחים את כל השמות שהשארתם כאן באתר ומניחים אותם במערת קבורת התנא. ניתן לראות סרטון בהמשך העמוד

איך מצטרפים למעמד?

משאירים כאן פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי על מנת שתקבלו את כל המידע על המעמד ועל דרכי ההשתתפות.

רוצים להצטרף בסליקה ישירה ללא נציג? לחצו כאן!

תאריך ההילולא הינו יום רביעי י"ד באייר תשפ"ד – 22/05/2024

החל משעות הצהריים של יום רביעי י"ד באייר, מגיעים לציון התנא רבי מאיר בעל הנס בטבריה רבני ישיבת 'אור תורה' וחכמיה ומקבלים את רשימת שמות התורמים שהגיעו למשרדינו. המעמד מתחיל באמירת מזמורי תהילים ותחינות המיוחדות למקום ציון התנא ע"פ סדר מיוחד הקבוע מראש הישיבה זצוק"ל. לאחר מכן מדליקים כוס נר שמן זית עבור כל תורם ובעת הדלקת הנר –  מזכירים את שם התורם ואת בקשתו לברכה ולזכות. לאחר מכן, אנו מניחים את הפתקאות עם שמות התורמים בתוך מערת הקבורה.

משאירים שם ופרטים כאן בטופס שבתחתית העמוד, נציגינו חוזרים אליכם בתוך כמה שעות עד יום אחד ומסבירים לכם בדיוק מהו המעמד, איך מצטרפים ומה הוא יכול לפעול בעבורכם.

בתרומה סמלית למקום ציון התנא ולהחזקתו תתברכו במעמד התפילה, בהדלקת נר בתוך הציון ביום ההילולא ובפתקה עם שמכם במערת התנא! התרומה הינה כלי להעצמת התפילה עבורכם.

יש להדליק נר שמן לזכות רבי מאיר בעל הנס וכדי להעצים את הזכות, יש לשלוח סכום כסף לצדקה עבור מקום קברו בטבריה.

תוכלו להדליק נר בבית, להזכיר את שמכם ואת בקשותיכם לישועה, ואח"כ ניתן לשלוח את הסכום שהקדשתם אלינו בדרכים שונות: לחיצה כאן תעביר אתכם לסליקה מיידית, או בטלפון:  1800-300-508 ובסיעתא דשמיא תזכו לישועות, ניסים ונפלאות בזכות התנא רבי מאיר.

בכספי התרומה שלכם אנו משתמשים להחזקת המקום ולתמיכה בכולל אברכים שלומדים תורה בישיבת 'אור תורה' הסמוכה לציון התנא. התרומה היא עבור 'המוסדות המאוחדים אור תורה' המחזיקים את ציון התנא בטבריה אשר אינו מתוקצב והתורמים זוכים להשתתף בכל הוצאות התחזוקה, הכנסת אורחים, החזקת תורה – כולל אברכים, בתי כנסת ויתר הפעילות העניפה עליה ניתן לקרוא כאן, כך שהתרומה שלך נחשבת כתרומה ישירה וקשר הדוק לרבי מאיר בעל הנס! 

בוודאי. מיד אחרי הסליקה יתקבל במייל אישור על התרומה ולאחר שנסיים לעבד את התרומה שלך, נשלח קבלה במייל.

בהחלט. כל מי שתורם, יוכל לקבל החזר מהמדינה ע"ס 35% מהתרומה, רק צריך להגיש ולקבל החזר.
כמו כן, תוכלו לעיין בכל אישורי העמותה שלנו כאן.

מעמדי התפילה שלנו הפכו לשם דבר אצל הידידים והתורמים שלנו.

מדובר במעמד תפילה בו מדליקים נרות ומזכירים כל שם ובקשה ליד מצבת שתי האבנים המפורסמת. מעמדי תפילה מתקיימים בימים הנוראים, בהילולא וביום א' בטבת בהם יש סגולה נפלאה לתרום למקום מושבו של רבי מאיר ולהדליק נר, בט"ו בשבט, בערב שביעי של פסח, בער"ח סיון המסוגל לתפילה על הילדים ובכל ערב ראש חודש.

ניתן לראות תמונות מהמעמדים השונים בגלריה שלנו.

בוודאי. התרומה היא צדקה לכל דבר, ומצווה מהתורה להפריש מעשרות מכל סכום כסף שמרוויחים ולתרום.

מקור הברכות והישועות

לפני כאלפיים שנה, התנא האלוקי רבי מאיר בעל הנס גילה את הדרך לפעול ישועות מעל לדרך הטבע. הוא הורה לשומר בית האסורים שישחרר את גיסתו ובאם יתפסו אותו שומרי המלכות יאמר "אלקא דמאיר ענני" וינצל, ובכך הוא מבטיח לו לזכות בנס הצלתו.

בכל הדורות נשען עם ישראל על כוחו של התנא הצדיק, הקדוש והנשגב – וזכה לישועות רבות ונפלאות בכל התחומים: פרנסה, זיווג, ילדים, בריאות, הצלחה ועוד.

מקום ציונו של התנא הקדוש רבי מאיר בעל הנס הינו בעיר טבריה ומהווה זה שנות דור מעיין בלתי נדלה לברכות וישועות לכל אחד מבני ישראל שבא למקום להתחנן לפני הקב"ה לזכות בדבר ישועה ורחמים, בזכות התנא הטמון במקום קדוש זה.

kvura1

התנא האלוקי רבי מאיר נודע במשך כל הדורות כבעל הנס המגן על עם ישראל ועושה נפלאות. עם ישראל בכל המצבים והזמנים – הן בעיתות רצון ושמחה, והן ח"ו בעיתות צער ומצוקה, עוררו את זכותו של רבי מאיר בנתינת צדקה למקום משכנו ובהדלקת נר לכבודו ולעילוי נשמתו יחד עם אמירת "אלקא דמאיר ענני"

Hachzaka
Rabanim

דברי רבי חיים פלאג'י על תרומה לרבי מאיר

"והן אמת דבכל עת ובכל זמן חיובא רמיא עלן (חיוב מוטל עלינו) להיות דעתן עליו בכל עסקנו ובכל מעשה ידינו, ועל כל צרה שלא תבוא, להפריש לעילוי נשמת הצדיק רבי מאיר בעל הנס זיע"א ולשלוח המעות למכון שבתו כי ממקומו יפן ברחמיו להתפלל בעדינו לפני שוכן מעונה, ומידע ידע שאין תפילתו חוזרת ריקם." ובהמשך הוא כותב "ושבח לה' יתברך דגם אשר הם חיים הצדיקים היושבים שם מתפללים בעד המתנדבים ולומדים בעד הצלחתם… והוא בדוק ומנוסה, דאשר הם מבני היכלא דמלכא יש להם הארה גדולה מהצדיק…"

מערת קבר התנא רבי מאיר בעל הנס
בתוכה אנו מניחים את הפתקאות עם השמות

מערב קבר רבי מאיר בעל הנס

מצבת שתי האבנים - ציון התנא,
בסמוך אליה מתקיים המעמד

רבי מאיר בעל הנס תרומות

מראות מעמדי תפילה והדלקת נר
בהילולא בשנים קודמות

ישועה בפרנסה

י"ד אייר תשפ"ב. 
ציון רבי מאיר בעל הנס ליד מציבת שתי האבנים ביום ההילולא.
שמות המבקשים ישועה נזכרים בלחש אחד אחד עם הדלקת נר לזכות התנא, ביניהם גם שמו של חנן.
מצבו הכלכלי דחוק מאד, חובות שתופחים בכל חודש בהיעדר הכנסה מספקת בנוסף על ההוצאות איימו להכריע אותו.
בצר לו, בקש הלוואות מחבריו ואחד מהם אחרי שיחה פתוחה מלב אל לב המליץ לו על מקור הברכות והישועות – רבי מאיר בעל הנס. 
"בעוד מספר ימים יחול יום ההילולא של התנא" סיפר החבר. "בכל שנה אני שולח את שמי ושמות אנשי ביתי למוסדות אור תורה שבציון, שם מזכירים אותנו, מדליקים עבורנו נר ומברכים אותנו בכל הבקשות. עשה זאת גם אתה ואני בטוח שתראה ניסים!" חנן הסכים כמובן. התקשר לטלפון שנתן לו חברו, שמע על פעילות המוסדות ועל הבטחת המקובלים שרבי מאיר בעל הנס עוזר משמיים לכל מי שבצרה ובמצוקה. מסר את שמו ואת בקשתו ליום ההילולא וניתק. 
 
י"ד אייר תשפ"ג בציון התנא.
חנן הנרגש עומד ליד המציבה וקורא בקול מזמור ק' בתהילים – מזמור לתודה. 
רק לפני שנה הזכירו אותו כאן והגלגל החל להסתובב… הוא אמנם לא נהיה עשיר אבל מצבו הכלכלי התייצב. הכנסה נוספת שמצא באורח פלאי שלא גוזלת ממנו זמן רב – מוסיפה לו סכום נאה בכל חודש ועוזרת לו לסגור את החובות שנפרסו גם הם שלא בדרך הטבע להרבה תשלומים. העלאה קלה במשכורת שלו ועבודה נוחה שמצאה אשתו – סייעו להם להרים את הראש מעל המים ולהתחיל לנשום לרווחה.
באותה שנה חנן תרם סכום כפול, "זה שווה לי" אמר לגבאי בציון, "אני מרגיש שרבי מאיר בעצמו פעל עבורי" סיים בהתרגשות והלך, לא לפני שהדליק נר לזכות התנא…
 

גם אתה מרגיש חסימה בפרנסה? אתה חייב לנסות את זה, כי השנה גם אתה חייב נס!

ישועה מעל לטבע

כשתמר חייגה אלינו לפני שנה בקול נחנק מדמעות, לא הצלחנו להבין מה היא אומרת ולא מה היא רוצה. המזכירות הסתכלו בצער אחת על השנייה, לא יכולות להכיל את הכאב שנשפך בלי מילים מבעד לשפופרת. לאחר דקות ארוכות של בכי מר סיפרה תמר על ניסיון נוסף להריון שכשל ועל הסיכויים הקלושים גם ככה שהולכים ומתרחקים. "אני לא מאמינה בסגולות" הוסיפה, "דברים כאלה לא מדברים אליי כלל אבל זהו. אני מרגישה שכלום לא עוזר לנו. כל מה שניסיתי בדרך הטבע ומעל לדרך הטבע – לא עזר, ואחרי שקראתי על ההבטחות המיוחסות לרבי מאיר, אני רוצה לפחות לנסות" סיימה. המזכירות לקחו ממנה פרטים ושמה הוזכר ביום ההילולא במעמד התפילה בציון, גם נר הודלק לזכות רבי מאיר ופיתקה עם שמה ושם בעלה הונחו במערת הקבורה.
טלפונים נוספים שהגיעו למשרדים, כל טלפון וסיפורו – השכיחו את סיפורה של תמר… 
אך לפני חודש התבשרנו בשיחה נרגשת מבעלה של תמר שנולד להם בן במזל טוב! תמר צדקה. רבי מאיר בעל הנס פעל עבורה. 

 

גם אתם מרגישים שרק נס יעזור? אתם חייבים לנסות את זה, כי השנה גם אתם חייבים נס!

השאירו פרטים עכשיו!

כל הזכויות שמורות
לאור תורה, 2024

תפריט נגישות

Call Now Button