ימים
שעות
דקות
שניות

אלקא דמאיר ענני!

ההשתדלות שלכם לשנה מבורכת

בזכות רבי מאיר בעל הנס!

אל תפספסו את ההזדמנות הנדירה!

גם

תפילה על ציונו של התנא הק' רבי מאיר בעל הנס זיע"א בערב יום כיפור – עליכם ועל יקיריכם לשנה טובה, מבורכת ומלאה בישועות בזכות התנא זיע"א

וגם

משלוח עד הבית של מטבע קודש מבורכת שהתקדשה על ציון התנא לשמירה וברכה

כל הזכויות האלה יכולות להיות שלכם!!

השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד -

לקבלת המטבע:

תפילה בערב יום הכיפורים

52
00
X 10 חודשים
  • מטבע מבורכת לישועה, שמירה והצלחה - במשלוח עד הבית
  • הזכרת שמותיכם לישועה וברכה על ציון התנא ר' מאיר בעל הנס זיע”א
    בערב יום כיפור ע”י אברכים תלמידי חכמים

תרומה חופשית – ללא קבלת מטבע במידה והסכום בה יהיה נמוך מערך המטבע

לקבלת המטבע, השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם:

בכל הדורות נשען עם ישראל על כוחו של התנא הצדיק הקדוש והנשגב וזוכה לישועות רבות ונפלאות בכל התחומים – פרנסה, זיווג, ילדים, בריאות, הצלחה ועוד.
מקום ציונו של התנא הקדוש רבי מאיר בעל הנס בעיר טבריה מהווה זה שנות דור מעיין בלתי נדלה לברכות וישועות לכל אחד מבני ישראל שבא למקום להתחנן לפני הקב"ה לזכות בדבר ישועה ורחמים בזכות התנא הטמון במקום קדוש זה.

המוסדות הקדושים "אור תורה" קיימים כ-120 שנה על קברו של התנא האלוקי רבי מאיר בעל הנס זיע"א והם מחזיקים את מקום משכנו הטהור. תלמידי המוסדות מתפללים מדי יום בציון הקדוש – מקור הברכה והישועה על כל התומכים והמסייעים בהחזקת הישיבה והציון.

לקראת חגי תשרי, ראש השנה, יום כיפור וסוכות – הידועים כ'ימים הנוראים' בהם נכתב ונחתם גזר דינו של האדם לשנה הקרובה – יצאו מוסדות 'אור תורה' שעל קבר התנא הקדוש רבי מאיר בעל הנס, במיזם ייחודי – הפקת מטבע מיוחדת שהתברכה והתקדשה על ציונו של התנא במעמד מיוחד ונשגב. באמצעות התרומה עבור ציונו של רבי מאיר והישיבה, המטבע מתקדשת עוד יותר והופכת למטבע קודש שסגוליותה היא – שמירה, ישועה, ברכה והצלחה לכל המחזיקים בה. המטבע תישלח עד הבית לתורמים, ובנוסף שמותיהם יוזכרו לברכה לשנה טובה ומתוקה על ציונו של התנא רבי מאיר בעל הנס בימים הנוראים.

 

אנו מודים לכם על תרומתכם להחזקת ציון התנא הקדוש רבי מאיר בעל הנס זיע"א והמוסדות, ויהי רצון שכל תפילותיכם יתקבלו לרצון בזכות התנא!
שנה טובה ומתוקה!

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

פדיון כפרות

"אלו המעות ילכו לצדקה"

מנהג ישראל מאת האר"י ז"ל הקדוש לערוך לפני יום כיפור פדיון כפרות, מנהג זה הוא סגולה לשנה טובה ומוצלחת בגשמיות וברוחניות.

איך תעשו את זה?
במקום לחפש תרנגול או לרוץ לבית הכנסת לחפש למי לתרום, אפשר לעשות הכל כאן. את טקס פדיון הכפרות תוכלו לעשות על כסף מזומן בבית, לומר את הנוסח, ומיד להמיר את המטבעות לתרומה דרך כרטיס אשראי, כדי שנוכל להקדיש את סכום פדיון הכפרות לפעילות המוסדות עוד לפני יום הכיפורים.

תרומה מאובטחת בתקן גבוה ביותר!

אלקא דמאיר ענני!

ניתן לשלוח שמות עד יום שלישי (08/10/2019) בבוקר