קבר רבי מאיר בעל הנס

רבי מאיר בעל הנס תרומות
למה אנשים מגיעים לקברי צדיקים בכדי לבקש על חייהם, על הצלחתם, על בריאותם ועל פרנסתם? אם שאלתם את עצמכם את השאלה הזאת ולא מצאתם תשובה, אין שום דבר שיוכל להסביר לכם את העניין כמו ביקור אחד ויחיד באחד מאותם קברי צדיקים גדולים כמו קבר רבי מאיר בעל הנס הממוקם בסמוך לטבריה מעל חמי טבריה

שתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מי מגיע לקבר רבי מאיר?

אם תבחנו את האוכלוסייה הפוקדת את קברי הצדיקים בישראל, תוכלו למצוא בתוכה כמובן את הקהילה החרדית מכל רחבי הארץ, את הקהילה הדתית לאומית, אבל יותר מכל את הקהילה המסורתית, אנשים שמנהלים אורח חיים מסורתי ואפילו חילוני אבל עם אמונה גדולה באלוהים, בניסים ובכוחה של קדושה. ופה אולי נמצאת גם התשובה לשאלה שאתם מנסים לברר עם עצמכם. הכוח המניע מאחורי כל אותם אנשים הוא האמונה שלהם בכוח האל, בכוחם של ניסים, בכוחה של קדושה ובכוחה של תפילה לחולל שינוי בחייהם.

מתי נכון לפקוד את קבר רבי מאיר בעל הנס?

ביקור בקברי צדיקים נהוג בדרך כלל במועדים מסוימים לאורך השנה ובמיוחד ל"ג בעומר. יחד עם זאת, קבר רבי מאיר בעל הנס עמוס במבקרים לאורך כל ימות השנה, חלקם תיירים המגיעים לספוג מעט רוח קודש ורובם יהודים שמגיעים להדליק נר, להשיא תפילה, לבקש בקשה או פשוט להתחבר לרוח הקודש. בכל רגע נתון בו אתם מרגישים שנכון לכם להתחבר לקדושה, להשיא תפילה באמונה גדולה ובכל רגע בו אתם חשים שאתם זקוקים לעזרה גדולה, ביקור בכל אחד מקברי הצדיקים ובכלל זה גם קבר רבי מאיר בעל הנס, יכול להיות תרופה נהדרת עבורכם.

האם אפשר לערוך במקום אירועים?

קבר רבי מאיר בעל הנס הוא אינו אולם אירועים ואינו גן אירועים ויחד עם זאת יש בהחלט אפשרות לערוך אירועים קטנים וצנועים במקום, אם כי לא ברמה של חגיגת חתונה. אירוע משפחתי קטן לכבוד בר המצווה, ברית המילה או החתונה, ציון אירוע חיים חשוב עם בני המשפחה, את אלה בהחלט תוכלו לערוך במקום בתיאום מראש עם גבאי המקום. הקבר עצמו נמצא בתוך מערה שנחשבת ללב הקדוש של המקום ועל אף שתוכלו כמובן לבקר בקבר במהלך הביקור שלכם במקום, אזור זה של הקבורה אינה נגיש לאירוע עצמו. רבי מאיר בעל הנס היה צדיק גדול בדורו, ונחשב לגדול התנאים בדורו, דור שני לאחר החורבן. אם יש לכם רצון או דחף להתחבר לקדושה ולתפילה, קבר רבי מאיר בעל הנס יכול להיות בדיוק המקום בשבילכם.

קבר רבי מאיר בעל הנס

קראו עוד -

רבי מאיר בעל הנס תפילה

כידוע, בטבריה שוכן קברו של התנא רבי מאיר בעל הנס. את המקום המיוחד הזה מחזיקים ומתחזקים המוסדות המאוחדים אור תורה, בהם לומדים ולמדו לאורך השנים תלמידים רבים. הגעה לקבר מהווה תמיכה באותם תלמידים ועבורכם היא הזדמנות לשאת תפילה ולהתחבר לקדושת המקום.

תפילה על קבר רבי מאיר בעל הנס

קברו של רבי מאיר בעל הנס בטבריה, הנו מקום ידוע לעלייה לרגל המונית המלווה בציפייה לברכה וסגולה במקום הקדוש. קברו של הצדיק עמוס בדרך כלל במבקרים ולא רק בל"ג בעומר. רבים מגיעים עם תחנונים אמתיים למזל אם זה נשים עקרות או חסרי זיווג, מייחלים להשיא תפילה ולבקש מבורא עולם כי יחמול עליהם וישנה את גורלם. באווירה הקדושה שבמקום מתחברים אל קדושתו, מקום מלא אווירת קדושה והשראה המחוללת ניסים בנפשות המגיעים למקום, אשר יוצאים ממנו חדורי אמונה ותקווה. זוהי תרופה רוחנית ומזור לטרדות רבים אם זה פרנסה או זוגיות וכל מושא לב של המבקרים בו. באמונתם יחיו ומתוך אמונתם יפנו אל הצדיק הקדוש כדי שימלא חסרונם לחיים טובים.

תפילה על קבר רבי מאיר בעל הנס היא מצווה גדולה